Bugun...



Dünya Kupası Başladı

Rusya'da başlayan Dünya Kupasının ilk maçında Rusya Suudi Arabistan'ı 5-0 yendi

facebook-paylas
Güncelleme: 15-06-2018 00:27:34 Tarih: 15-06-2018 00:06

Dünya Kupası Başladı

 

 

 

 

Dünya Kupası 2018 Rusya'da başladı. Açılış maçında Rusya Suudi Arabistan'ı 5-0 yendi. Rusya bu skora rağmen pek ümit verici bir futbol oynamadı. 

 

 

Dünya Kupası 2018'in fikstürü aşağıda;

 

 

 

 

 

  • 15 HAZİRAN CUMA

    A Grubu 15.00 Mısır - Uruguay TRT 1, TRT 4K


    B Grubu 18.00 Fas – İran TRT 1, TRT 4K


    B Grubu 21.00 Portekiz – İspanya TRT 1, TRT 4K

  •  

     

    16 HAZİRAN CUMARTESİ


    C Grubu 13.00 Fransa – Avustralya TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 16.00 Arjantin – İzlanda TRT 1, TRT 4K

    C Grubu 19.00 Peru – Danimarka TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 22.00 Hırvatistan – Nijerya TRT 1, TRT 4K

  •  

     

    17 HAZİRAN PAZAR

    E Grubu 15.00 Kosta Rika – Sırbistan TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 18.00 Almanya – Meksika TRT 1, TRT 4K

    E Grubu 21.00 Brezilya – İsviçre TRT 1, TRT 4K

    DÜNYA KUPASI HAKKINDA MERAK EDİLENLER

  •  

     

    18 HAZİRAN PAZAR

    F Grubu 15.00 İsveç – Güney Kore TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 18.00 Belçika – Panama TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 21.00 Tunus – İngiltere TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    19 HAZİRAN SALI

    H Grubu 15.00 Kolombiya – Japonya TRT 1, TRT 4K

    H Grubu 18.00 Polonya – Senegal TRT 1, TRT 4K

    A Grubu 21.00 Rusya - Mısır TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    20 HAZİRAN ÇARŞAMBA

    B Grubu 15.00 Portekiz – Fas TRT 1, TRT 4K

    A Grubu 18.00 Uruguay – Suudi Arabistan TRT 1, TRT 4K

    B Grubu 21.00 İran – İspanya TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    21 HAZİRAN PERŞEMBE

    C Grubu 15.00 Danimarka – Avustralya TRT 1, TRT 4K

    C Grubu 18.00 Fransa – Peru TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 21.00 Arjantin – Hırvatistan TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    22 HAZİRAN CUMA

    E Grubu 15.00 Brezilya – Kosta Rika TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 18.00 Nijerya - İzlanda TRT 1, TRT 4K

    E Grubu 21.00 Sırbistan – İsviçre TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    23 HAZİRAN CUMARTESİ

    G Grubu 15.00 Belçika – Tunus TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 18.00 Güney Kore – Meksika TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 21.00 Almanya – İsveç TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    24 HAZİRAN PAZAR

    G Grubu 15.00 İngiltere – Panama TRT 1, TRT 4K

    H Grubu 18.00 Japonya - Senegal TRT 1, TRT 4K

    H Grubu 21.00 Polonya – Kolombiya TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    25 HAZİRAN PAZARTESİ

    A Grubu 17.00 Suudi Arabistan – Mısır TRT SPOR

    A Grubu 17.00 Uruguay – Rusya TRT 1, TRT 4K

    B Grubu 21.00 İran – Portekiz TRT SPOR (TRT 4K – Banttan)

    B Grubu 21.00 İspanya – Fas TRT 1 ve TRT 4K
     
  •  

     

    26 HAZİRAN SALI

    C Grubu 17.00 Avustralya – Peru TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    C Grubu 17.00 Danimarka – Fransa TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 21.00 Nijerya – Arjantin TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    D Grubu 21.00 İzlanda - Hırvatistan TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    27 HAZİRAN ÇARŞAMBA

    F Grubu 17.00 Güney Kore – Almanya TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 17.00 Meksika – İsveç TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    E Grubu 21.00 İsviçre – Kosta Rika TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    E Grubu 21.00 Sırbistan – Brezilya TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    28 HAZİRAN PERŞEMBE

    H Grubu 17.00 Senegal – Kolombiya TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    H Grubu 17.00 Japonya – Polonya TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 21.00 İngiltere – Belçika TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 21.00 Panama – Tunus TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)
  •  

     

    SON 16 TURU

    30 HAZİRAN CUMARTESİ

    SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR

    17.00 C1-D2 TRT 1, TRT 4K

    21.00 A1-B2 TRT 1, TRT 4K
     
  •  

     

    1 TEMMUZ PAZAR

    17.00 B1-A2 TRT 1, TRT 4K

    21.00 D1-C2 TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    2 TEMMUZ PAZARTESİ

    18.00 E1-F2 TRT 1, TRT 4K
    21.00 G1-H2 TRT 1, TRT 4K
     
  •  

     

    3 TEMMUZ SALI

    17.00 F1-E2 TRT 1, TRT 4K
    21.00 H1-G2 TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    ÇEYREK FİNAL

    SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR

    6 TEMMUZ CUMA

    17.00 57. MAÇ TRT 1, TRT 4K

    21.00 58. MAÇ TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    7 TEMMUZ CUMARTESİ

    17.00 59. MAÇ TRT 1, TRT 4K

    21.00 60. MAÇ TRT 1, TRT 4K
     

    DÜNYA KUPASI FİKSTÜRÜ VE MAÇ SAATLERİ

  •  

     

    YARI FİNAL

    SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR

    10 TEMMUZ SALI

    21.00 61. MAÇ TRT 1, TRT 4K
     
  •  

     

    11 TEMMUZ ÇARŞAMBA

    21.00 62. MAÇ TRT 1, TRT 4K
  •  



Bu haber 1500 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 26 17 2 7 41 13 58 +28
2 Galatasaray 26 15 4 7 55 27 52 +28
3 Beşiktaş 26 13 5 8 51 34 47 +17
4 Trabzonspor 26 12 7 7 45 36 43 +9
5 Yeni Malatyaspor 26 10 9 7 37 33 37 +4
6 Atiker Konyaspor 26 8 7 11 32 30 35 +2
7 Antalyaspor 26 10 11 5 29 41 35 -12
8 Çaykur Rizespor 26 8 8 10 37 33 34 +4
9 Sivasspor 26 9 10 7 38 39 34 -1
10 Kasımpaşa 26 10 12 4 44 48 34 -4
11 Alanyaspor 26 10 12 4 28 33 34 -5
12 Kayserispor 26 8 9 9 24 34 33 -10
13 Fenerbahçe 26 7 9 10 32 37 31 -5
14 MKE Ankaragücü 26 9 13 4 27 41 31 -14
15 Bursaspor 26 5 8 13 24 31 28 -7
16 Göztepe 26 8 15 3 26 34 27 -8
17 BB Erzurumspor 26 4 12 10 26 35 22 -9
18 Akhisarspor 26 5 15 6 27 44 21 -17
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 12 9 2 1 22 7 28
2 Ümraniyespor 14 9 4 1 22 12 28
3 Denizlispor 13 8 2 3 24 9 27
4 Altınordu 13 7 2 4 24 9 25
5 Hatayspor 13 6 2 5 20 8 23
6 Balıkesirspor Baltok 12 7 3 2 16 11 23
7 Adana Demirspor 13 6 3 4 21 11 22
8 Osmanlıspor FK 14 7 6 1 17 14 22
9 Gazişehir Gaziantep FK 13 6 4 3 19 10 21
10 Eskişehirspor 14 5 3 6 17 17 21
11 Boluspor 13 5 4 4 16 12 19
12 Altay 13 5 5 3 16 12 18
13 İstanbulspor 12 5 4 3 19 20 18
14 Giresunspor 13 4 6 3 15 17 15
15 Adanaspor 13 3 5 5 16 15 14
16 Afjet Afyonspor 13 3 6 4 16 23 13
17 Elazığspor 13 2 8 3 13 21 9
18 Kardemir Karabükspor 13 0 11 2 6 32 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 14 11 1 2 37 10 35
2 Fatih Karagümrük 14 10 2 2 27 12 32
3 Tuzlaspor 14 10 3 1 33 9 31
4 Menemen Belediyespor 14 9 1 4 30 15 31
5 Sivas Belediyespor 15 8 3 4 27 19 28
6 Şanlıurfaspor 14 7 3 4 21 12 25
7 Bandırmaspor 14 7 4 3 21 15 24
8 Etimesgut Belediyespor 14 6 3 5 18 13 23
9 Pendikspor 14 5 3 6 20 16 21
10 Kırklarelispor 15 5 4 6 18 16 21
11 Kahramanmaraşspor 14 6 5 3 15 15 21
12 Zonguldak Kömürspor 14 5 4 5 12 12 20
13 Tarsus İdman Yurdu 13 5 4 4 22 23 19
14 Bak Spor 14 4 4 6 15 24 18
15 Fethiyespor 14 3 4 7 11 15 16
16 Tokatspor 14 4 8 2 13 17 14
17 Konya Anadolu Selçukspor 13 2 5 6 18 28 12
18 Darıca Gençlerbirliği 14 3 8 3 12 24 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 13 9 0 4 27 11 31
2 Hekimoğlu Trabzon 13 8 1 4 21 7 28
3 Nevşehir Belediyespor 13 7 1 5 28 13 26
4 Tire 1922 13 6 0 7 18 8 25
5 Ergene Velimeşe 14 7 4 3 20 13 24
6 Şile Yıldızspor 13 7 4 2 31 18 23
7 Karaköprü Belediyespor 13 7 4 2 23 14 23
8 Silivrispor 14 6 4 4 16 9 22
9 Artvin Hopaspor 13 4 2 7 11 7 19
10 Yomraspor 13 4 2 7 15 12 19
11 Kozan Belediyespor 13 4 2 7 13 11 19
12 Batman Petrolspor 13 5 4 4 12 14 19
13 Erzin Belediyespor 13 4 3 6 19 14 18
14 Erbaaspor 13 4 4 5 17 12 17
15 Gebzespor 14 4 5 5 15 13 17
16 Büyükçekmece Tepecikspor 13 5 6 2 14 15 17
17 Körfez Spor Kulübü 13 1 9 3 8 28 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 05/04/2019 Trabzonspor vs Antalyaspor
 06/04/2019 Alanyaspor vs Bursaspor
 06/04/2019 Sivasspor vs Kayserispor
 06/04/2019 Galatasaray vs Yeni Malatyaspor
 07/04/2019 Kasımpaşa vs BB Erzurumspor
 07/04/2019 Göztepe vs Akhisarspor
 07/04/2019 MKE Ankaragücü vs Fenerbahçe
 07/04/2019 Medipol Başakşehir vs Atiker Konyaspor
 08/04/2019 Çaykur Rizespor vs Beşiktaş
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/04/2019 Altınordu vs Osmanlıspor FK
 02/04/2019 Kardemir Karabükspor vs Adanaspor
 02/04/2019 Gençlerbirliği vs Boluspor
 02/04/2019 İstanbulspor vs Eskişehirspor
 03/04/2019 Balıkesirspor Baltok vs Giresunspor
 03/04/2019 Gazişehir Gaziantep FK vs Afjet Afyonspor
 03/04/2019 Hatayspor vs Elazığspor
 03/04/2019 Denizlispor vs Altay
 06/04/2019 Boluspor vs Kardemir Karabükspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/04/2019 Tokatspor vs Manisa BBSK
 03/04/2019 Anadolu Selçukspor vs Şanlıurfaspor
 03/04/2019 Darıca Gençlerbirliği vs Pendikspor
 03/04/2019 Fatih Karagümrük vs Bandırmaspor
 03/04/2019 Fethiyespor vs Kırklarelispor
 03/04/2019 Kahramanmaraşspor vs Zonguldak Kömürspor
 03/04/2019 Menemen Belediyespor vs Etimesgut Belediyespor
 03/04/2019 Tarsus İdman Yurdu vs Sivas Belediyespor
 03/04/2019 Tuzlaspor vs Bak Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/04/2019 Körfez Spor Kulübü vs Batman Petrolspor
 03/04/2019 Artvin Hopaspor vs Şile Yıldızspor
 03/04/2019 Erzin Belediyespor vs Yomraspor
 03/04/2019 Karaköprü Belediyespor vs Silivrispor
 03/04/2019 Kozan Belediyespor vs Erbaaspor
 03/04/2019 Nazilli Belediyespor vs Hekimoğlu Trabzon
 03/04/2019 Nevşehir Belediyespor vs Gebzespor
 03/04/2019 Tire 1922 vs Ergene Velimeşe
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

24 Haziran Seçimlerinin Şaibesiz Olduğuna İnanıyor Musunuz?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI