Bugun...



Dünya Kupası Başladı

Rusya'da başlayan Dünya Kupasının ilk maçında Rusya Suudi Arabistan'ı 5-0 yendi

facebook-paylas
Güncelleme: 15-06-2018 00:27:34 Tarih: 15-06-2018 00:06

Dünya Kupası Başladı

 

 

 

 

Dünya Kupası 2018 Rusya'da başladı. Açılış maçında Rusya Suudi Arabistan'ı 5-0 yendi. Rusya bu skora rağmen pek ümit verici bir futbol oynamadı. 

 

 

Dünya Kupası 2018'in fikstürü aşağıda;

 

 

 

 

 

  • 15 HAZİRAN CUMA

    A Grubu 15.00 Mısır - Uruguay TRT 1, TRT 4K


    B Grubu 18.00 Fas – İran TRT 1, TRT 4K


    B Grubu 21.00 Portekiz – İspanya TRT 1, TRT 4K

  •  

     

    16 HAZİRAN CUMARTESİ


    C Grubu 13.00 Fransa – Avustralya TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 16.00 Arjantin – İzlanda TRT 1, TRT 4K

    C Grubu 19.00 Peru – Danimarka TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 22.00 Hırvatistan – Nijerya TRT 1, TRT 4K

  •  

     

    17 HAZİRAN PAZAR

    E Grubu 15.00 Kosta Rika – Sırbistan TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 18.00 Almanya – Meksika TRT 1, TRT 4K

    E Grubu 21.00 Brezilya – İsviçre TRT 1, TRT 4K

    DÜNYA KUPASI HAKKINDA MERAK EDİLENLER

  •  

     

    18 HAZİRAN PAZAR

    F Grubu 15.00 İsveç – Güney Kore TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 18.00 Belçika – Panama TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 21.00 Tunus – İngiltere TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    19 HAZİRAN SALI

    H Grubu 15.00 Kolombiya – Japonya TRT 1, TRT 4K

    H Grubu 18.00 Polonya – Senegal TRT 1, TRT 4K

    A Grubu 21.00 Rusya - Mısır TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    20 HAZİRAN ÇARŞAMBA

    B Grubu 15.00 Portekiz – Fas TRT 1, TRT 4K

    A Grubu 18.00 Uruguay – Suudi Arabistan TRT 1, TRT 4K

    B Grubu 21.00 İran – İspanya TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    21 HAZİRAN PERŞEMBE

    C Grubu 15.00 Danimarka – Avustralya TRT 1, TRT 4K

    C Grubu 18.00 Fransa – Peru TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 21.00 Arjantin – Hırvatistan TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    22 HAZİRAN CUMA

    E Grubu 15.00 Brezilya – Kosta Rika TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 18.00 Nijerya - İzlanda TRT 1, TRT 4K

    E Grubu 21.00 Sırbistan – İsviçre TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    23 HAZİRAN CUMARTESİ

    G Grubu 15.00 Belçika – Tunus TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 18.00 Güney Kore – Meksika TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 21.00 Almanya – İsveç TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    24 HAZİRAN PAZAR

    G Grubu 15.00 İngiltere – Panama TRT 1, TRT 4K

    H Grubu 18.00 Japonya - Senegal TRT 1, TRT 4K

    H Grubu 21.00 Polonya – Kolombiya TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    25 HAZİRAN PAZARTESİ

    A Grubu 17.00 Suudi Arabistan – Mısır TRT SPOR

    A Grubu 17.00 Uruguay – Rusya TRT 1, TRT 4K

    B Grubu 21.00 İran – Portekiz TRT SPOR (TRT 4K – Banttan)

    B Grubu 21.00 İspanya – Fas TRT 1 ve TRT 4K
     
  •  

     

    26 HAZİRAN SALI

    C Grubu 17.00 Avustralya – Peru TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    C Grubu 17.00 Danimarka – Fransa TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 21.00 Nijerya – Arjantin TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    D Grubu 21.00 İzlanda - Hırvatistan TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    27 HAZİRAN ÇARŞAMBA

    F Grubu 17.00 Güney Kore – Almanya TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 17.00 Meksika – İsveç TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    E Grubu 21.00 İsviçre – Kosta Rika TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    E Grubu 21.00 Sırbistan – Brezilya TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    28 HAZİRAN PERŞEMBE

    H Grubu 17.00 Senegal – Kolombiya TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    H Grubu 17.00 Japonya – Polonya TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 21.00 İngiltere – Belçika TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 21.00 Panama – Tunus TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)
  •  

     

    SON 16 TURU

    30 HAZİRAN CUMARTESİ

    SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR

    17.00 C1-D2 TRT 1, TRT 4K

    21.00 A1-B2 TRT 1, TRT 4K
     
  •  

     

    1 TEMMUZ PAZAR

    17.00 B1-A2 TRT 1, TRT 4K

    21.00 D1-C2 TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    2 TEMMUZ PAZARTESİ

    18.00 E1-F2 TRT 1, TRT 4K
    21.00 G1-H2 TRT 1, TRT 4K
     
  •  

     

    3 TEMMUZ SALI

    17.00 F1-E2 TRT 1, TRT 4K
    21.00 H1-G2 TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    ÇEYREK FİNAL

    SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR

    6 TEMMUZ CUMA

    17.00 57. MAÇ TRT 1, TRT 4K

    21.00 58. MAÇ TRT 1, TRT 4K
  •  

     

    7 TEMMUZ CUMARTESİ

    17.00 59. MAÇ TRT 1, TRT 4K

    21.00 60. MAÇ TRT 1, TRT 4K
     

    DÜNYA KUPASI FİKSTÜRÜ VE MAÇ SAATLERİ

  •  

     

    YARI FİNAL

    SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR

    10 TEMMUZ SALI

    21.00 61. MAÇ TRT 1, TRT 4K
     
  •  

     

    11 TEMMUZ ÇARŞAMBA

    21.00 62. MAÇ TRT 1, TRT 4K
  •  



Bu haber 607 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 17 10 2 5 22 8 35 +14
2 Trabzonspor 17 8 4 5 32 22 29 +10
3 Yeni Malatyaspor 17 8 4 5 26 16 29 +10
4 Kasımpaşa 17 9 6 2 37 28 29 +9
5 Galatasaray 17 8 4 5 30 21 29 +9
6 Antalyaspor 17 8 6 3 19 21 27 -2
7 Beşiktaş 17 7 5 5 28 23 26 +5
8 Atiker Konyaspor 17 6 4 7 23 20 25 +3
9 Sivasspor 17 6 5 6 24 23 24 +1
10 Göztepe 17 7 9 1 18 19 22 -1
11 Bursaspor 17 4 4 9 17 17 21 0
12 MKE Ankaragücü 17 6 9 2 17 26 20 -9
13 Kayserispor 17 5 8 4 15 25 19 -10
14 Alanyaspor 17 5 9 3 13 22 18 -9
15 Akhisarspor 17 4 8 5 19 26 17 -7
16 BB Erzurumspor 17 3 7 7 16 22 16 -6
17 Fenerbahçe 17 3 7 7 16 24 16 -8
18 Çaykur Rizespor 17 1 7 9 19 28 12 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 8 7 0 1 19 2 22
2 Denizlispor 9 6 1 2 18 6 20
3 Ümraniyespor 9 6 2 1 13 7 19
4 Eskişehirspor 9 4 1 4 10 8 16
5 Altınordu 9 4 2 3 14 7 15
6 Hatayspor 9 4 2 3 11 5 15
7 Gazişehir Gaziantep FK 9 4 3 2 14 8 14
8 İstanbulspor 8 4 2 2 15 14 14
9 Osmanlıspor FK 9 4 4 1 9 9 13
10 Adana Demirspor 9 3 3 3 14 9 12
11 Adanaspor 8 3 2 3 11 7 12
12 Balıkesirspor Baltok 8 3 3 2 7 8 11
13 Giresunspor 8 3 4 1 10 11 10
14 Boluspor 8 2 3 3 9 9 9
15 Afjet Afyonspor 8 2 4 2 11 14 8
16 Elazığspor 8 2 4 2 11 14 8
17 Altay 8 2 5 1 8 10 7
18 Kardemir Karabükspor 9 0 7 2 5 19 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 8 7 0 1 21 3 22
2 Tuzlaspor 9 7 1 1 20 3 22
3 Fatih Karagümrük 9 6 1 2 20 8 20
4 Menemen Belediyespor 9 6 1 2 23 13 20
5 Şanlıurfaspor 8 5 0 3 11 5 18
6 Sivas Belediyespor 9 5 2 2 16 11 17
7 Kırklarelispor 9 4 1 4 14 7 16
8 Pendikspor 8 4 1 3 15 11 15
9 Tarsus İdman Yurdu 8 4 2 2 16 14 14
10 Etimesgut Belediyespor 8 3 1 4 10 8 13
11 Darıca Gençlerbirliği 9 3 3 3 8 6 12
12 Zonguldak Kömürspor 8 3 3 2 8 9 11
13 Kahramanmaraşspor 9 3 5 1 6 11 10
14 Bak Spor 8 2 3 3 9 14 9
15 Konya Anadolu Selçukspor 8 1 2 5 12 15 8
16 Bandırmaspor 8 2 4 2 7 10 8
17 Fethiyespor 9 1 3 5 6 12 8
18 Tokatspor 9 1 6 2 4 13 5
Takım O G M B A Y P AV
1 Şile Yıldızspor 8 6 2 0 21 6 18
2 Nevşehir Belediyespor 8 5 0 3 21 9 18
3 Nazilli Belediyespor 8 5 0 3 17 7 18
4 Hekimoğlu Trabzon 8 5 1 2 11 6 17
5 Silivrispor 8 5 2 1 11 3 16
6 Karaköprü Belediyespor 8 5 2 1 15 8 16
7 Tire 1922 8 4 0 4 13 6 16
8 Ergene Velimeşe 8 4 1 3 13 6 15
9 Kozan Belediyespor 8 3 1 4 10 7 13
10 Yomraspor 8 3 1 4 9 7 13
11 Batman Petrolspor 8 3 2 3 10 10 12
12 Artvin Hopaspor 8 2 1 5 7 3 11
13 Gebzespor 8 2 2 4 8 5 10
14 Büyükçekmece Tepecikspor 8 3 4 1 9 11 10
15 Erzin Belediyespor 8 2 3 3 12 10 9
16 Erbaaspor 8 0 4 4 4 8 4
17 Körfez Spor Kulübü 8 0 6 2 5 18 2
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/01/2019 Akhisarspor vs Beşiktaş
 19/01/2019 BB Erzurumspor vs Atiker Konyaspor
 19/01/2019 Yeni Malatyaspor vs Göztepe
 19/01/2019 Antalyaspor vs Kayserispor
 19/01/2019 Galatasaray vs MKE Ankaragücü
 20/01/2019 Alanyaspor vs Sivasspor
 20/01/2019 Trabzonspor vs Medipol Başakşehir
 21/01/2019 Bursaspor vs Fenerbahçe
 21/01/2019 Kasımpaşa vs Çaykur Rizespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/01/2019 Adana Demirspor vs Kardemir Karabükspor
 19/01/2019 Gazişehir Gaziantep FK vs Denizlispor
 19/01/2019 Afjet Afyonspor vs İstanbulspor
 19/01/2019 Osmanlıspor FK vs Boluspor
 20/01/2019 Hatayspor vs Gençlerbirliği
 20/01/2019 Ümraniyespor vs Altay
 20/01/2019 Eskişehirspor vs Giresunspor
 20/01/2019 Altınordu vs Balıkesirspor Baltok
 21/01/2019 Elazığspor vs Adanaspor
 20/01/2019 Altınordu - Balıkesirspor Baltok Altınordu ligdeki son 11 maçında hiç kaybetmedi  Altınordu yenilmez
 21/01/2019 Elazığspor - Adanaspor Adanaspor ligde deplasmandaki son 5 maçında hiç kazanamadı  Elazığspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/01/2019 Bak Spor vs Tarsus İdman Yurdu
 19/01/2019 Fethiyespor vs Şanlıurfaspor
 19/01/2019 Menemen Belediyespor vs Fatih Karagümrük
 20/01/2019 Kahramanmaraşspor vs Bandırmaspor
 20/01/2019 Sivas Belediyespor vs Pendikspor
 20/01/2019 Kırklarelispor vs Etimesgut Belediyespor
 20/01/2019 Tokatspor vs Darıca Gençlerbirliği
 20/01/2019 Tuzlaspor vs Konya Anadolu Selçukspor
 20/01/2019 Zonguldak Kömürspor vs Manisa BBSK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/01/2019 Silivrispor vs Hekimoğlu Trabzon
 20/01/2019 Artvin Hopaspor vs Körfez Spor Kulübü
 20/01/2019 Karaköprü Belediyespor vs Batman Petrolspor
 20/01/2019 Ergene Velimeşe vs Erbaaspor
 20/01/2019 Gebzespor vs Şile Yıldızspor
 20/01/2019 Kozan Belediyespor vs Erzin Belediyespor
 20/01/2019 Nevşehir Belediyespor vs Yomraspor
 20/01/2019 Tire 1922 vs Büyükçekmece Tepecikspor
 20/01/2019 Tire 1922 - Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor ligde deplasmandaki son 8 maçında hiç kazanamadı  Tire 1922 yenilmez
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

24 Haziran Seçimlerinin Şaibesiz Olduğuna İnanıyor Musunuz?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI